17 września 2019 - spotkanie: Jak wyzdrowiałam raka?

AL2018-pazdz Monika spotkanie

 

Spotkanie: Jak wyzdrowiałam raka? - 17 września 2019 - godz. 17:30 w Akademii Liderów

 

Nazywam się Monika Kuleczka, z wykształcenia jestem polonistką, z pasji od lat zajmuję się rozwojem osobistym, jestem absolwentką Akademii Liderów. Zapraszam na spotkanie, na którym opowiem o jednym z ważniejszych i przełomowych doświadczeń w moim życiu - o przebytej chorobie nowotworowej. Już 8 lat minęło a transformacja jaka wtedy się zdarzyła nadal jest dla mnie inspirująca. Choroba przyszła nieoczekiwanie i wywołała wiele sprzecznych emocji. Jednak okazała się lekcją życia i wiele mnie nauczyła. Nauczyła jak żyć, pokazała wiele moich, prawdziwych cech. Bo choroba nie tyle zmienia człowieka, co pokazuje z wielką siłą wewnętrzną prawdę o człowieku, pokazuje jacy tak naprawdę jesteśmy. Mnie choroba pokazała moją wewnętrzną siłę, uwolniła mnie, nauczyła żyć cierpliwie i z determinacją, dała mi odwagę żeby żyć przede wszystkim w zgodzie z sobą.

Podzielę się z Wami moimi doświadczeniami i refleksją o tym, a w szczególności poruszę tematy:
- jak zorganizować czas w chorobie
- jaką rolę ma wewnętrzne nastawienie do choroby i zdrowienia
- jak radzić sobie z emocjami, myślami i z relacjami w czasie choroby
- czy rozmawiać o chorobie i jak rozmawiać
- co wspiera - a co osłabia w procesie zdrowienia
- co z pytaniami o sens choroby, o sens życia i o śmierć,
- jak przejść przez ten proces w zgodzie z sobą.

Moja opowieść to początek, który będzie wstępem do dyskusji - otworzy przestrzeń do pytań, refleksji i wymiany spostrzeżeń.
Zapraszam na spotkanie osoby, które bezpośrednio lub pośrednio dotyczy temat choroby nowotworowej, a także każdego kto przechodzi
w życiu ważną zmianę i osoby które po prostu przeczuwają że moja historia może być dla nich motorem i inspiracją.
Doświadczenie choroby dało mi odwagę i siłę by mówić własnym, autentycznym głosem, by nie chować się i nie milknąć gdy są trudne okoliczności. To spotkanie ma dać przestrzeń do tego by rozmawiać o sprawach, które czasem łatwiej przemilczeć. Początek rozmowy to już przełamanie utartych wzorów i początek odnalezienia prawdy o sobie.

Serdecznie zapraszam,
Monika

 

JAK SIĘ ZAPISAĆ?
Wystarczy, że wyślesz zgłoszenie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub zadzwonisz na 42 682 07 49.

DO ZOBACZENIA :)

Polecajcie, udostępniajcie i zapraszajcie znajomych! Jednym kliknięciem możecie łatwo pomóc sobie i innym!

Aktualne informacje dot. spotkania na: https://www.facebook.com/events/406857513289760/