Zaproszenie na spotkanie: Jak pokonałam raka?

AL2018-pazdz Monika spotkanie

 

Spotkanie: Jak pokonałam raka?

Jestem absolwentką Akademii Liderów, z wykształcenia polonistka i artystka, zawsze byłam osobą pełną energii, otwartą na świat i nowe idee, zawsze przywiązywałam też dużą wagę do zdrowego życia. Niespodziewanie kilka lat temu zachorowałam na złośliwy typ nowotworu. Choroba była dla mnie lekcją i miała przełomowe znaczenie w moim życiu. Nieznane wcześniej sytuacje wiele mnie nauczyły. Często zdrowie kojarzymy ze zdrowym odżywianiem i aktywnością sportową.
Nie zdajemy sobie sprawy jak duży wpływ na organizm ma nasza psychika i nasze emocje. Nie rozumiemy jak silnie toksyczne emocje mogą głęboko wpływać na zdrowie.
Zdrowe podejście do życia i zdrowe przechodzenie przez trudne zdarzenia czy choroby to umiejętności, których można wypracować.

Zapraszam na wykład, na którym porozmawiamy o tym:
- jak emocje wpływają na nasze zdrowie,
- jak odczytać źródło choroby - jej podłoże w naszej psychice
- jak zaakceptować chorobę i zadbać o siebie
- jak uwolnić emocje i uzdrowić
- jak wyjść z choroby - jaka postawa wzmacnia organizm i przywraca siły

Podczas wykładu przekażę konkretne wskazówki jak przejść przez chorobę by zdrowieć. Metody, które pozwalają uwalniać psychiczne źródła choroby oraz pozwalają na kreowanie nowych, zdrowych nawyków żeby wzmacniać organizm i trwale wrócić do zdrowia. Opowiem o technikach, które w moim przypadku okazały się skuteczne.

Podczas spotkania będzie też przestrzeń na pytania i dyskusję.
Sama w czasie chorowania przekonałam się jak cenne są rozmowy, z osobami które mają wiedzę i doświadczenie. Tym chętniej teraz sama podzielę się swoim doświadczeniem.

Zapraszam serdecznie na spotkanie,
Monika

JAK SIĘ ZAPISAĆ?
Wystarczy, że wyślesz zgłoszenie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub zadzwonisz na 42 682 07 49.

DO ZOBACZENIA :)

Polecajcie, udostępniajcie i zapraszajcie znajomych! Jednym kliknięciem możecie łatwo pomóc sobie i innym!

Aktualne informacje dot. spotkania na: www.facebook.com/events/1824765050976371/