Irenka idzie na emeryturę...

 AL2019-04 Irenka

 

Irenka idzie na emeryturę...

Kochani! Nasza ukochana Irenka przeszła na emeryturę. Przez 12 lat każdy dzień spędzony na z Irenką zawsze stawał się najpiękniejszym dniem życia. Dziękujemy Ci Irenko za te wspólne lata, za Twoją Wielką Miłość i promienny uśmiech. Odwiedzaj nas czasem w szkole… Kochamy Cię i życzymy zdrowej i spokojnej emerytury!

Podczas szkolnej Wielkanocy przygotowaliśmy uroczyste podziękowanie dla Irenki za wszystkie wspólne lata. Dziękujemy Wam Studenci za wszystkie dobre słowa i życzenia.

 

Irenka napisała do Was piękna słowa podziękowania za wszystkie dobre myśli i życzenia, które napisaliście w komentarzach na fb (link na dole):

"Kochani, dziękuję ogromnie za tyle serdecznych, ciepłych słów skierowanych pod moim adresem. Okazujecie mi naprawdę dużo wsparcie w nowej dla mnie sytuacji. Są to też słowa uznania, również dla mnie ważne, bo w ten sposób dowiaduję się, że dobrze wykonywałam swoją pracę. Każdy wpis jest dla mnie cenny i nie znajduję lepszego słowa dla wyrażenia tego, co czuję niż "dziękuję". Nadal jestem sercem z Wami, będziemy się widywać na szkolnych imprezach. Zatem - do zobaczenia...

Irena Andrzejczak"

 

 

Zdjęcia z uroczystości - link do galerii...