Listy

Jeśli jeszcze nie uświadomiłeś sobie, jak wiele dobrego w Twoje życie może wnieść praca nad sobą i własny rozwój przeczytaj uważnie listy studentów szkoły.

  1. ELA ODMIENIŁA MOJE ŻYCIE
  2. PODARUJ SOBIE SWÓJ SUKCES!
  3. PODARUJ SOBIE SUKCES !

1. "ELA ODMIENIŁA MOJE ŻYCIE"

Spotkałam Elę, kiedy byłam załamana, smutna, zagubiona, bez celu w życiu.

Byłam zła! Miałam żal do Boga i do całego świata!

Dlaczego tylko Ja rozpaczałam po śmierci męża?

Dlaczego cały świat nie rozpaczał ze mną?

Dlaczego świat nie okrył się kirem i nie umarł razem ze mną?

Dlaczego zostałam tak doświadczona przez życie?

Właśnie wtedy na mojej drodze stanęła Ela - szkoleniowiec firmy ubezpieczeniowej. To dzięki niej dostałam szansę na nowe życie. Dzięki pracy z Elą nauczyłam się podejmować decyzje. Jeszcze wtedy nie potrafiłam głośno powiedzieć, że to cudownie móc pracować z taką osobą, że to, co się zaczyna dziać w moim życiu to cud. Prawdziwy cud.

Dzięki technikom stosowanym wg poleceń Eli, odnalazłam ograniczające przekonania, uwierzyłam w siebie. Zmienił się mój stosunek do samej siebie. Wyciszyłam swoje emocje wewnętrzne, ogarnął mnie spokój i radość. Życie nabrało koloru. Zaczęły się dziać rzeczy cudowne. Pojawili się nowi znajomi, nowe przyjaźnie, otoczenie stało się jasne i ciepłe. Nadszedł awans, podwyżka, kolejny awans i propozycja jeszcze wyższego awansu. Uwierzyłam w siebie, uwierzyłam, że mogę osiągnąć sukces, bo kiedyś dawno temu myślałam, że sukces mogą osiągnąć inni ale nie Ja .Teraz wiem, że jestem wystarczająco godna, żeby osiągnąć sukces, być szczęśliwa, mieć przyjaciół, dobrze zarabiać, osiągnąć cele i realizować marzenia. Teraz wiem, że wszystko dzieje się w jakimś celu, nie ma w życiu przypadków, że nie są nam dawane zadania ponad siły, że to czego doświadczamy ma swój cel i jest po cos, ma wyższy i dalszy cel. Poczułam się godną i wartościową kobietą, cieszącą się życiem i potrafiącą dojrzeć wszystkie bajeczne kolory otaczającego świata.

W książce Eli "Pochwała skrzydeł", często wracam do bliskich mi szczególnie fragmentów np: o skrzydłach. Każdy człowiek jest jak Anioł, ale ma tylko jedno skrzydło. Aby wzbić się w przestworza konieczne są dwa skrzydła, dlatego potrzeba się wziąć w objęcia, wtedy wzniesiemy się w przestworza ponad przeciętność, ponad codzienność, po prostu jest się w Niebie. Czułam się tak, gdy obejmowałam tych, którzy byli mi bliscy, których kochałam, lubiłam - moją grupę wsparcia i oparcia. Jest wiele fragmentów w książce Eli, które mają dla mnie szczególne znaczenie. Dzięki nim dowiedziałam się, że rozpacz i łzy po śmierci ukochanego męża, były moim wewnętrznym oczyszczeniem, darem i błogosławieństwem. Zrozumiałam, że stałam się silniejsza od strachu, mocniejsza niż moje ograniczenia, niewinna i godna do życia w szczęściu i radości.

Wierzę, że można świadomie kierować swoim życiem. Wiem, że znaki, jakie otrzymuję każdego dnia swojego życia, mówią mi nad czym mam pracować, co mam zmienić, aby zacząć żyć pełną piersią. To wszystko można osiągnąć dzięki technikom proponowanym przez Elę. Trenera rozwoju osobowości, konsultanta doradztwa zawodowego i życiowego. Codziennie w modlitwie dziękuję Bogu za życie, za radość istnienia, posiadania przyjaciół i bliskich, za możliwość codziennego poznawania nowych ludzi, za słońce i deszcz, powietrze i wiatr, za możliwość bycia szczęśliwym i moc dawania szczęścia i uśmiechu innym, za dar życia.

Moim mottem na życie jest: "Duch stary, niech nową wyruszy drogą."

Dziękuję Ci Elu. Dziękuję Bogu, że mogłam Cię poznać i nauczyć się żyć szczęśliwie, z radością budząc się każdego dnia.


2. PODARUJ SOBIE SWÓJ SUKCES !

Dziękuję Eli, że zaproponowała mi naukę w swojej szkole, to odmieniło moje życie. Zawsze interesowała mnie psychologia, ale nigdy nie miałam dość odwagi, żeby spróbować dostać się na uniwersytet na psychologię. Twierdziłam, że nie jestem dość dobra. A ty?... Jak często myślisz, że nie jesteś dość dobry, że się nie nadajesz? Ile razy wycofałeś się po napotkaniu pierwszej przeszkody?

Po zapoznaniu się z programem studiów od razu wiedziałam że to jest to! Poczułam, że moje marzenia o pracy jako terapeuta mogą się spełnić. Teraz po 6 miesiącach nauki w Policealnym Studium Rozwoju Osobowości wiem, że to najlepsza szkoła, do której mogłam trafić, wiem, że nic nie dzieje się przypadkiem i że ta szkoła to początek mojej kariery, mojej drogi do szczęścia i harmonii w życiu.

Kto z nas nie pragnie być szczęśliwy, odnosić w życiu same sukcesy?? Pomyślisz niemożliwe?... A ja mówię, że wystarczy chcieć, uwierzyć w siebie, wziąć życie w swoje ręce, a zaczną dziać się cuda.

Szkoła ta jest inna niż wszystkie, bo która szkoła nauczy cię odnoszenia sukcesów, umocni wiarę we własne możliwości, sprawi że będziesz bardziej asertywny i będziesz potrafił stawiać sobie cele życiowe i konsekwentnie dążyć do ich realizacji.

Oczywiście możesz spróbować znaleźć lepszą szkołę, nikt ci nie zabrania.

W moim życiu radość i harmonia zamieszkały na dobre. Z uśmiechem na twarzy witam każdy dzień, bo wiem że nic nie jest w stanie zepsuć mi humoru, bo znam swoją wartość, bo wiem że moje cele i marzenia się realizują, a to przecież zaledwie początek...

Pomyśl ile ty zyskasz kiedy już zostaniesz studentem Policealnego Studium Rozwoju Osobowości w Łodzi. Pamiętaj, że życie masz tylko jedno i to od ciebie zależy jak je przeżyjesz.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich czytelników i życzę sukcesów

Aldona Staniszewska

3. PODARUJ SOBIE SUKCES !

Ciekawa jestem, jak często marzysz i czy mógłbyś sobie przypomnieć o czym to są marzenia. Chciałbyś mieć lepszą prace, wspaniały związek, szacunek innych ludzi, satysfakcję z życia ? Czy chciałbyś, aby wszystkie Twoje marzenia realizowały się tak, jak sobie życzysz? Pytasz się zapewne w duchu- po co te wszystkie pytania- jasne! Odpowiesz.

Czy zastanawiałeś się, jak wyglądałoby Twoje życie bez lęków, frustracji, w udanym związku, satysfakcjonującej pracy?

Jeżeli więc Ty, jak i wielu innych ludzi pragnie, to dlaczego nie wszyscy dostają to, czego pragną? Czy w takim razie spełnieniem tych wszystkich pragnień jest możliwe?

Również zadawałam sobie przez dłuższy czas to pytanie. Odpowiedzią na nie, jak i efektem długoletniej pracy, doświadczeń i sukcesów jest Akademia Liderów. Bowiem skoro każdy chce osiągać sukcesy i skoro nie zawsze Ci to wychodzi tak, jakbyś chciał, znaczy, ze potrzebujesz osobistego rozwoju. To, że tu jesteś, oznacza, ze cos Cię poruszyło na zmiany i jesteś na nie otwarty a to z kolei- znaczy iż jest to najlepszy moment i należy iść za ciosem!

Pomyśl, co powstrzymywało Cię do tej pory przed zmianami? Czy była to obawa , czy fałszywe przekonania, czy też przywiązanie do starych schematów? Akademia Liderów to zarówno Szkoła Policealna, jak i indywidualne terapie, podczas których wydobywamy z głębi podświadomości bariery, obawy i fałszywe przekonania. Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak bardzo są one zakorzenione w naszym umyśle? I czy w pełni uświadamiasz sobie, w jakim stopniu praca z podświadomością może zmienić Twoje życie na lepsze?

Po pierwszych sesjach pracy z podświadomością przychodzi uczucie niesamowitej lekkości i radości. A to jest zaledwie czubek góry lodowej, początek tego, co możesz zrobić ze swoja osobowością. Pomyśl, jak wspaniale będzie, gdy zaczną się spełniać Twoje marzenia i plany; czy zdajesz sobie sprawę, o ile bardziej fascynujące będzie wówczas życie?

Zanim przejdziesz dalej, spróbuj sprawdzić inne szkoły. Nie myśl, że Akademia Liderów to jedyna ścieżka oferująca wszechstronny osobisty rozwój. Ja wiem, że sposoby terapii i wiedza, którą prezentuje studium pozwalają odkryć sposób korzystania z ukrytych w nas umiejętności i prowadzą do sukcesu. Kiedy Ty w pełni i do końca uświadomisz sobie, jak może się zmienić Twoje życie, gdy poznasz techniki sterowania swoją podświadomością, asertywności, zasady autoprezentacji i metody panowania nad Twoim życiem, stanie się dla Ciebie jasne, jak wielką posiadają one moc i jak wiele Ty możesz dzięki nim osiągnąć. Podczas zajęć i terapii dowiadujemy się, jak działa to niezwykle skuteczne narzędzie- a Ty zdecydujesz po tym, jak je otrzymasz do ręki, jak je wykorzystać! Konkretne wskazówki uzyskasz na kolejnych stronach.

Ty zdecyduj, czy chcesz uczęszczać do szkoły, oferującej pełen program rozwoju osobistego, czy uczestniczyć w terapii. To, że tu jesteś pozwoli Ci ten rozwój urzeczywistnić. Jeżeli nadal chcesz zacząć tę wspaniałą przygodę ze swoim życiem po prostu kliknij i zobacz, jak kolorowe stanie się Twoje życie!

ŻYCZĘ Ci sukcesów słuchaczka

Ola Bocheńska